/ /

Bahar Şenlikleri 2

20 Mayıs 2013

Gizem Muratoğlu

Üniversite öğrencileri için finallerden önce son çıkış, bahar şenlikleri dönemine hoş geldik. Tek tek bakmaya üşenip; istediğimiz müzisyenlerin konserlerini kaçırmayalım diye elimizden geldikçe hepsini bir arada gösterelim istedik. İki yerde birden çıkanı olur, biri kaçar biri yakalanır, hiç belli olmaz. Kısacası şimdilik,  20-25 Mayıs haftasında ne var ne yok aşağıdaki programdan bakabilirsiniz.

 

 

Not 1: Mezun olalı yıllar olanlar da bu şenliklere gitsinler, düşünmesinler, açılırlar. Onlardan sonra ‘çok bozan’ yeni nesile, adaptasyonları da bir iki saate bakar. Fakat bir yandan da, zıplarken çok kaptırıp, bileklerini bükmesinler. Zira aynı yeni nesil bu hafta her gün coşma antrenmanları yaparken; onlar işten güçten ancak bir gün fırsat yaratıp en ham halleriyle sahalara döneceklerini unutmamalıdırlar.

 

 

Not 2: Son üç yıldır, şenliklerde alkol satışı yasak olduğundan, konsere girmeden normalde tüm gece boyunca içeceği içkiyi, kapıda ‘zip’lenmiş şekilde tüketmek zorunda kalan arkadaşlara da başarılar dileriz, ama pek de tavsiye etmeyiz. Onun yerine, şeffaf çay termosu denemeye değerdir.

 

 

Başka başka üniversitelere giden herkese; liseden, dershaneden arkadaşlarının hazır ortamlarına dahil olmada kolaylıklar.

 

Haber: Selen Çatalyürekli & Gizem Muratoğlu

İllüstrasyon: Duygu Serin

 

 

 

Üni_Fest

 

 

 


Yorumlar(0)