/ /

Özgü Namal’la Kuçu Kuçu

11 Kasım 2013

Uğur SALAMCI

Fransız yazar Fabrice Roger-Lacan’ın yazdığı “Kuçu Kuçu”, 17 Kasım’da Caddebostan Kültür Merkezi sahnesinde tiyatroseverler ile buluşuyor.

6 yıl sonra tiyatroya geri dönen ünlü oyuncu Özgü Namal’la, 2011 Afife Jale Tiyatro Ödülleri’nde yılın en iyi yardımcı kadın oyuncusu seçilen Selen Uçer, bu komedi – dram tarzındaki oyunla seyirciyle buluşacaklar.

Her şey, önemli işadamı Kudret Bey’in, hafta sonunu geçirmek üzere gözde çalışanı Ragıp ve karısı Melis’i adadaki villasına çağırmasıyla başlar.

Kocasından önce gelen Melis’i, Kudret Bey’in karısı Melda karşılar. Melda ve Melis, tanışıp sohbet ederek kocalarının işten gelmesini beklemeye başlarlar. Zaman ilerledikçe sohbetin rengi değişir. Belki de onları bir araya getiren şey sadece kocalarının iş ilişkisi değildir. İki genç kadının geçmişlerindeki sırlar ortaya çıktıkça, olaylar da yavaş yavaş çığırından çıkar.

Nezaket kuralları dâhilinde başlayan bu karşılaşma acımasız bir hesaplaşmaya dönüşür.

Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu’nun tek perdelik bu oyununu, Fransızca’dan uyarlayıp yöneten Kerem Ayan. Oyunun dekoru Gamze Kuş, ışık tasarımı ise Arek Nişanyan tarafından yapıldı.

17 Kasım 2013 16:00
Caddebostan Kültür Merkezi, İstanbul
Tam 45.00 TL-Öğrenci 30.00 TL


Yorumlar(0)