/ /

Bayrampaşa’dan Arda’ya büyük jest!..

8 Temmuz 2015

Akın Öztürk

Tagler

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, kendisini ziyaret eden Arda Turan’ın evinin bulunduğu caddenin adının Arda Turan Caddesi olarak değiştirildiğini söyledi.

Barcelona’ya transfer olan Arda Turan doğup büyüdüğü yer olan Bayrampaşa’da, belediye başkanını ziyaret etti. Bayrampaşa Belediye Başkanı Arda’ya sürpriz yaparak Ordu Caddesi’nin Arda Turan Caddesi olarak değiştirileceğini söyledi.

ORDU CADDESİ ARDA TURAN CADDESİ OLARAK DEĞİŞTİ

“Arda’ya bir iki sürprizimiz olacak.” diyen Atila Aydıner, “Arda’mızın adını ve soyadını, babasının oturmuş olduğu, kendisinin büyüdüğü caddenin adını değiştirdik, Ordu Caddesi Arda Turan caddesi olarak anılacak. Şu anda İBB’ye meclis kararımızı çıkardık ve Bayrampaşa Belediye Meclis kararını gönderdik. İnşallah Arda Turan Caddesi olarak gelecek. Hep birlikte pirinç bir tabelamızı Ardamız burada olduğu bir dakikada onu oraya asacağız. Çünkü bizim gururumuz. Arda’mızın Bayrampaşamızı şereflendirmesi nedeniyle hediye takdim edeceğiz.” dedi.

“BAŞKANIMIZ ÇOK NAZİK”

Arda Turan bu sürpriz üzerine şu sözleri sarf etti: “Başkanımız çok nazik. Bizim için belediyemizle, Başkanımızla ilişkimiz ritüel. Halini hatrını sormak istedik. Kendisine ilgisinden dolayı, jestten dolayı teşekkür ederim.”


Yorumlar(0)