/ /

Eski dostlara kavuşuyor muyuz?

4 Ocak 2014

Turgay Özçelik

Ne varsa 90’larda var; dizileri, müzikleri, filmleri… Nostalji hastalığına tutulunca anılmadan geçilmeyen yıllardır. Şimdi bu yıllardan bir dostumuz kapımızı çalmaya hazırlanıyor yeniden.

Rivayet odur ki, efsane Friends dizisi 2014 yılında yeniden başlayacakmış. Bu rivayetin kaynağı, dizinin twitter hesabında paylaştığı alttaki görsel.

friends

Bunun dışında konuyla ilgili bir ayrıntı bilinmiyor. Doğru olup olmadığı, ne zaman başlayacağı meçhul. Ama eski dostlarımız bizi kandıracak değil ya, doğrudur elbette.

1994’te başlayan Friends dizisi tam 10 sezon boyunca devam etmişti. Bu süre içerisinde 63 kez Emmy Ödüllerinde aday gösterilen dizinin bir de Altın Küre’si bulunuyor. 3’ü erkek, 3’ü kadın altı kişilik arkadaş grubunun yaşadıkları eğlenceli ve komik anları ekrana yansıtan dizide, başlangıçta karakterler 20’li yaşlardaydı; dizi biterken 30’larına geldiler. Şayet yeniden başlayacaksa, 40 yaş civarında olacaklar. Bakalım bir gençlik dizisi olarak başlayan Friends, yaşlanmış versiyonuyla aynı başarıyı yakalayacak mı.


Yorumlar(0)