/ /

Eyüp Belediyesi İftar Sofrasında Buluştu

9 Temmuz 2015

Akın Öztürk

Tagler

Eyüp Belediyesi çalışanları Osmanlı Parkı Sosyal Tesisleri’nde verilen iftar yemeğinde bir araya geldi. Mesai arkadaşlarıyla birlikte iftar yapan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Biz gerçekten büyük bir aileyiz ve bundan dolayı da çok mutluyum” dedi.
Eyüp Belediyesi personeli düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Eyüp Belediyesi Osmanlı Parkı Sosyal Tesisleri’ndeki iftar yemeğine Başkan Remzi Aydın’ın yanı sıra başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediyenin farklı birimlerinde görev yapan belediye çalışanları katıldı. İftar yemeği öncesi Kur’an-ı Kerim tilaveti yapıldı. Ezanın okunmasıyla birlikte hep beraber oruçlar açıldı.
“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ, BUNDAN DOLAYI DA ÇOK MUTLUYUM”
Eyüp’ün manevi atmosferinde ve Osmanlı Parkı Sosyal Tesisleri’nin bahçesinde verilen 2 bin 500 kişilik iftar yemeğinde konuşma yapan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Kıymetli mesai arkadaşlarım, davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. İftar yemeğimize çok yüksek bir katılım oldu. Bu bizim büyük bir aile olduğumuzun göstergesidir. Biz gerçekten büyük bir aileyiz ve bundan dolayı da çok mutluyum. Bu ailemiz her geçen gün daha da büyüyecek ve daha da kenetlenmiş bir şekilde Eyüp’e, Eyüplülere hizmet vermeye devam edecek” dedi.

????????
“EN GÜZEL HİZMET VEREN İLÇE BELEDİYELERİNDEN BİR TANESİ OLACAĞIZ”
Konuşmasında, Eyüp Belediyesi çalışanlarıyla 1 yılı aşkın bir süredir beraber olduğunu belirten Başkan Remzi Aydın, bu süre içerisinde Eyüp’te güzel değişimler yaşanmaya başladığını kaydetti. Bundan sonraki süreçte daha da güzel hizmetler verileceğinin altını çizen Başkan Aydın, “Her geçen gün hizmet kalitemizi, performansımızı arttırıyoruz, çalışanlarımızın memnuniyeti de artıyor. İnşallah belediyemize yeni teknolojilerin kazandırılmasıyla, hizmet içi eğitimlerimizle, aramıza katılacak kaliteli arkadaşlarımızla ve elbette ki yeni hizmet binamızla bu kaliteli hizmetlerimiz devam edecektir. Bayramdan çok kısa bir süre sonra yeni hizmet binamıza kademeli bir şekilde taşınmaya başlayacağız. Eyüp İstanbul’un en güzel ilçelerinden bir tanesi ve en güzel hizmet veren ilçe belediyelerinden biri olacak. Eyüp’ü her zaman ilk üç arasında göreceğiz, bunu hep birlikte yapacağız. Bu güne kadar emeği geçen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum ve bundan sonra da emeği geçecek olan tüm mesai arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Başkan Aydın, konuşmasının ardından ise, Eyüp Belediyesi’nde uzun yıllar hizmet veren ve emekliye ayrılan Park Bahçeler Müdürü Mehmet Zeki Çatalkaya ile İdari Hakimlik sınavını kazanması sebebiyle belediyedeki görevinden ayrılan Hukuk Müdürü Zuhat Budak’a birer hediye ve çiçek takdim etti.


Yorumlar(0)