/ /

Feshane’de Mardin Tanıtım Günleri başlıyor

21 Ocak 2015

Yeliz Gediman

Mardin’in yurtiçi turizm tanıtım faaliyetleri devam ediyor. Bu kapsamda 5-8 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi’nde Mardin Tanıtım Günleri etkinliği düzenlenecek.

Mardin Tanıtım Günleri etkinliği Mardin Valiliği’nin yanı sıra kaymakamlıklar, belediyeler, Mardin Ticaret ve Sanayi Odası, Mardin Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği, Mardin Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı, Halk Eğitim Merkezleri, ÇATOM’lar, bazı sivil toplum kuruluşları ve farklı kesimlerden esnafın katılımıyla gerçekleştirilecek.

Ziyaretçiler, Mardin’in damak tatları, ev yapımı ürünler ve çeşitli el ürünlerinin de aralarında bulunduğu farklı birçok lezzeti bir arada görerek Mardin nostaljisi yapma fırsatını bulacak. 56 bin metrekare alan üzerine kurulu bulunan Feshane, İstanbul Haliç kıyısında uluslararası her türlü fuar, organizasyon, konser, sergi ve kültür etkinlikleri yapılabilen bir mekandır.

5719ef9604fa0ec3a2fa

Feshane’de düzenlenecek Mardin Tanıtım Günleri etkinliği Mardin Valiliği, Mardin Dernekler Federasyonu (MARFED) ve Mardin Eğitim Vakfı (MAREV) işbirliği ve destekleriyle gerçekleştirilecek.


Yorumlar(0)