/ /

GÜBRETAŞ Basın Fotoğraf Yarışması Tarımda Kadın

19 Kasım 2013

Uğur SALAMCI

GÜBRETAŞ’ın geçen yıl hayata geçirdiği Bu Toprağın Renkleri Basın Fotoğraf Yarışması’nın ikincisi başladı. Bu yıl ana teması “Tarımda Kadın” olarak belirlenen yarışmaya başvurular internet üzerinden yapılacak. Başvuruların 30 Nisan 2014 tarihine kadar süreceği yarışmada dereceye girenlere ise toplamda 13 bin TL para ödülü dağıtılacak.

Tarım sektöründe sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken GÜBRETAŞ (Gübre Fabrikaları T.A.Ş.), geçen yıl hayata geçirdiği Bu Toprağın Renkleri Basın Fotoğraf Yarışması’nın ikincisini yeni bir temayla başlattı.

Yerel ve ulusal basında görev yapan tüm medya mensuplarına açık olan ve ana teması “Tarımda Kadın” olan yarışmaya başvurular geçen yıl olduğu gibi sadece internet üzerinden (www.butopraginrenkleri.org) yapılabilecek. Toplam 13 bin TL’lik para ödülü verilecek olan yarışmaya başvurular 30 Nisan 2014 tarihine kadar devam edecek. Birincilik ödülü olarak 5.000 TL, ikinciye 3.000 TL ve üçüncüye 1.750 TL’lik para ödülünün konulduğu yarışmada 3 kişiye Mansiyon, bir de Jüri Özel Ödülü verilecek.

Kategori: Yarışma
Tarihler: 05 Kasım 2013 Salı – 30 Nisan 2014 Çarşamba
Yer: GÜBRETAŞ


Yorumlar(1)

  • Anonim

    Hello! gegfekf interesting gegfekf site! I’m really like it! Very, very gegfekf good!