/ /

Haftasonu kaçamakları

21 Şubat 2014

editor

Tüm hafta çalışıp yorulup, haftasonu geldiğinde de bu yoğunluğun etkisinden kurtulmak istiyorsunuz. Nereye gideceğiniz ya da ne yapacağınız konusunda bir fikriniz yoksa lütfen okumaya devam edin.  İşte bu akşamdan başlayıp tüm tatil boyunca keyfinizin yerine gelmesi, dinlenme şansı bulmanız ve Pazartesi gününe mutlu başlamanız için seçtiklerimiz…

 

21 Şubat

woodne

Yüzüklerin Efendisi filminden tanıdığımız Elijah Wood, bu akşam müthiş bir müzik dinletisiyle İstanbul’da!

Elijah Wood’un San Francisco’lu DJ Turquoise Wisdom’ın bir araya gelerek oluşturduğu, her an her şeyin olabileceği sıradışı bir setle İstanbul Blue Night Presents: “Bant Mag. Bonanza” gecesine konuk oldukları Wooden Wisdom, Babylon’da saat 22:00’da kapılarını açacak.

22 Şubat Cumartesi

andreabocelli

Dünya ünlü tenor Andrea Bocelli, sizi ruhunuzu dinlendirecek bir dinletiye davet ediyor.

Bugüne kadar 4 Amerikan başkanı, 2 Papa ve Kraliyet Ailesi’nin yanı sıra Olimpiyat Oyunları ve Dünya Kupası açılış törenlerinde dinleyicilerine keyifli anlar yaşatan Bocelli, heyecanla beklenen İstanbul konserinde  İtalyan ve uluslararası operalardan klasik aryaları ve uluslararası bir başarıya ulaşan son albümü “Love in Portofino”dan da şarkılar seslendirecek.

Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek olan konser saat 20:30’da başlayacak.

 

23 Şubat Pazar

enver

Türkiye’nin yakın geçmişini şiirler, şarkılar ve çeşitli görüntülerle ele alan Enver Aysever, izleyicisini zamanda yolculuğa çıkarıyor.

Aysever’in “Aykırı Kumpanya” adını verdiği ve tarz olarak bir ilk niteliği taşıyan etkinlikte Sibel Alaş şarkılarıyla bu yolculukta size arkadaşlık edecek.

Ahmet Kaya’dan Hababam Sınıfı’na, Sabahattin Ali’den günümüz eserlerine kadar pek içeriğe sahip olan etkinlik Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde saat 16:00’da başlayacak.


Yorumlar(0)