/ /

İBB Kasım ayı kültür sanat etkinlikleri

16 Kasım 2015

Akın Öztürk

Tagler

İBB Kültür Müdürlüğü tarafından planlanan ve Kültür A.Ş. tarafından gerçekleştirilen kültür sanat faaliyetlerinin Kasım ayı programını, web sitemizdeki verilen linkden indirilerek  PDF formatında okuyabilirsiniz.

Kültür, sanat, turizm ve açık hava reklamcılığı alanlarında ulusal ve uluslararası düzeyde kabul görecek seviyede ürün ve hizmetler sunarak Türk kültür ve sanatının tanıtılması ve yaşatılmasına, İstanbul’un tarihi, coğrafi, kültürel güzelliklerinin yurt içinde ve yurt dışında tanıtımına katkıda bulunan bir kuruluş olan Kültür A.Ş. Doğu ile Batı arasında köprü hüviyetinde olan İstanbulu, birçok köklü medeniyetin ve kültürün de izlerini taşımaktadır. Türkiye’nin son yıllarda yakalamış olduğu başarı grafiği, İstanbul’umuzun yurt dışında daha dikkatle izlendiği gerçeğini gözler önüne sermektedir. Bu çerçevede Kültür A.Ş., İstanbul perspektifli çalışmalarını sürdürürken, hizmeti daha nitelikli ve kültürümüzün geleneksel yanlarıyla desteklenmiş bir sunuma dönüştürmek amacıyla yurt içinde ve yurt dışındaki yenilikleri takip eder. Gerek organizasyonlarında gerek işletmiş olduğu mekânlarda bu yenilikleri uygular.

Mülkiyeti İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan Miniatürk – Minyatür Türkiye Parkı, Panorama 1453 Tarih Müzesi ve Yerebatan Sarnıcı, Kültür A.Ş.’nin işlettiği ve ziyaretçi sayısı ve memnuniyeti ile İstanbul’un gözde müze mekânları arasında yer almaktadır. Kültür A.Ş., bu müze mekânlarının yanı sıra Cemal Reşit Rey Konser Salonu başta olmak üzere son yıllarda İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan kültür merkezlerinin işletmeciliğini yapar.

İstanbul Kasım ayı etkinliklerine

http://www.kultursanat.org/media/373711/kasim2015bulteni.pdf sitesinden ulaşabilirsiniz.


Yorumlar(0)