/ /

İstanbul’da bir kadın dehşet saçtı!..

13 Temmuz 2015

Akın Öztürk

Kardeşinin öldürdüğü gencin evine giden Cankut Akar, arkadaşı ile birlikte evin teyzesi tarafından öldürüldü.

İstanbul Esenler’de 2 ay önce bir parkta oturan Cankut Akar, arkadaşı Ogün Kavas’ı tabancayla vurarak öldürdü. Akar, ifadesinde arkadaşını silahla oynadığı sırada kaza ile vurduğunu anlattı.

ABİSİ ÖLEN GENCİN EVİNE GİTTİ

Cankut Akar tutuklanırken, kardeşi Celal Akar, önceki gün beraberine arkadaşı Onur Usta’yı da alarak Ogün Kavas’ın yakınları ile görüşmek istedi. İddiaya göre Kavas ailesi, Celal Akar ve görgü tanığı Onur Usta’yı iftar yemeğine davet etti.

TEYZE, GENÇLERE KURŞUN YAĞDIRDI

İki arkadaş ile ölen gencin teyzesi Semra Taşarslan arasında tartışma çıktı. Teyze evdeki tabancayı alıp, 2 gence kurşun yağdırdı. 5 kurşunla yaralanan Celal Akar ve Onur Usta olay yerinde hayatını kaybetti.

Teyze Semra Taşarslan ise gözaltına alındıktan sonra mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

POLİS SORUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR

Ayırca Polis soruşturmayı genişletiyor. Soruşturma Ogün Kavas’ın babası ve kardeşini de kapsayacak şekilde devam ediyor, teyze Semra Taşarslan’ın şüpheli tavırlarından yola çıkarak cinayeti işleyen kişinin başka birisi olma şüphesiyle baba ve kardeşi de göz altına alındı. Kriminal incelemelerden sonra cinayeti işleyenin başka, üstlenenin başka olup olmadığı sonucu kesinleşecek.


Yorumlar(0)