/ /

İstanbul’da elektrik kesintisi

17 Temmuz 2013

Editör

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nden yapılan açıklamayagöre Kartal’da, 22 Temmuz’da 09.00-15.00’da, Yakacık Samandıra Caddesi,Ekşioğlu villaları ve civarı.

 

24 Temmuz’da, Tugay Yolu Caddesi, Yavuz Selim ve Savaş sokaklar, Cevizli

 

26 Temmuz’da, Uğur Mumcu Mahallesi TEM Bağlantı yolu, Zırhlı TugayKomutanlığı, Soğanlık Gümüşpınar Mahallesi, Zeytinlik Caddesi, Bilgin,Sakızağacı, Sarmaşık ve Kocayemiş sokaklar, İş Bankası Blokları, Baharkent Sitesi.

 

27 Temmuz’da, Soğanlık Gümüşpınar Mahallesi, Fısıtkağacı ve Melis sokaklar, Y. Selvi Caddesi, Hamdiefendi sokak köşesi, Orta Mahalle Y. Selvi Caddesi, Çamağacı, Timurlenk, Barış, Özgür, Pelit, Tümay, Sertan ve Candan sokak, 30 Ağustos ve Bağdat caddeleri, Meteoroloji Merkezi, Güneyyolu ve Hızır Reis sokaklar, Kordonboyu Yalıboyu Caddesi, Seyba Konutları, A. Rahmanlar Akdeniz Caddesi ve Uygar Sokak’a elektrik verilmeyecek.

 

Pendik’te, 23 Temmuz’da 09.00-15.00’da, Esenler Mahallesi, Yayalar Caddesi, Lale sokak ve civarında.

 

24 Temmuz’da, Esenler Mahallesi, Yayalar Caddesi, Düzevler ve Saray sokaklar, İM-KOM Yapı Kooperatifi ve civarında.

 

25 Temmuz’da, Velibaba Mahallesi, Atatürk Caddesi, Dilek Sokak, DumankayaKelebek Vadisi, M. Akif Ersoy Camii karşısı ve civarında.

 

27 Temmuz’da, Alt Kaynarca Mahallesi, Ali Tuzcu ve civarı ile Oğuz Çeka Sitesi ve civarında kesinti uygulanacak.

 

Maltepe’de, 23 Temmuz’da 09.00-15.00’da, Tugay Yolu, Tansel ve Zuhal caddeleri ile Ayhan Sokak, Gülsuyu Köprülü Kavşağı Orhangazi Caddesi, Esenkent Mahallesi Kanipaşa ve Nadire caddeleri, Penguen, Gül, Bülbülderesi, Nadire ve Köroğlu sokaklar.

 

25 Temmuz’da, Esenkent Mahallesi, Kanipaşa Caddesi, Şirinevler Sokak, Gülsuyu Mahallesi, Ayla ve Üçler caddeleri ile Şahin Sokak’ta elektrik kesintisi yapılacak.

 


Yorumlar(0)