/ /

İstanbul’da trafiğe kapanacak yollar

27 Ekim 2013

editor

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle, Vatan Caddesinde yapılacak provalar, İstanbul trafiğini yine felç edecek! 27 Ekim Pazar günü , saat 07.00’den 16.00 ‘ ya kadar şu yollar trafiğe kapatılacak:

Vatan caddesi, Vatan Caddesi’ne çıkan bütün yollar: Topkule, Mahmutbey Köprüsü, Vatan Caddesi, Oğuzhan Caddesi, Millet Caddesi, Topkapı, Edirnekapı Kavşağı, Vatan Caddesi Kesişim Noktası, Mahmutbey, Topkule. Topkule, Mahmutbey Köprüsü, Vatan Caddesi ve bu yollara çıkan bütün yollar ile Mahmutbey Köprüsü – Habipler Yolu

Bu nedenle Vatan Caddesini kullanacak sürücülerin; D/100 Karayolundan Vatan Caddesine gidecek olan sürücülerin; Haliç Tüneli, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray şeklinde veya Haliç Tüneli, Ayvansaray ışıklardan Balat yolunu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametini, E/80 Karayolunu kullanacak sürücülerin, Hürriyet Gazetesi karşısından TEM istikametini, Sahil Yolunu kullanacak sürücülerin sahil güzergâhından, Yenikapı – Kumkapı – Sirkeci istikametini, Fatih istikametinden aynı gerekçelerle hastanelere intikal edecek sürücüler Atatürk Bulvarı, Aksaray ve Millet Caddesi güzergâhını kullanmaları gerekiyor.

HASTANELERE ULAŞIM

Vatan Caddesini kullanarak Fatih İlçesindeki hastanelere gelecek olan ambulans sürücüleri ve vatandaşlar için de sahil yolunu tercih etmeleri isteniyor.

BAYRAMDA DA AYNI

Cumhuriyet Bayramının kutlanacağı 29 Ekim Salı günü de aynı uygulamalar tekrarlanacak.

PAZAR VE SALI GÜNÜ KADIKÖY ‘DE KAPANACAK YOLLAR

Cumhuriyet Bayramı nedeniyle 27 Ekim Pazar günü ve 29 Ekim 2013 Salı günleri 08.00 ile 13.00 saatleri arası Kadıköy’de trafiğe kapatılacak yollar şöyle;

Hulusi Behçet Caddesi, Doktor Faruk Ayanoğlu Caddesi , Bağdat Caddesi ( Bostancı Meydandan Kızıl Toprak Meydana kadar olan kısım, ayrıca Bağdat Caddesine çıkan tüm ara sokaklar), Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi ( Fahrettin Kerim Gökay Caddesi BP ışıklardan Bağdat Caddesi Göztepe ışıklara kadar olan kısım, ayrıca Bağdat Caddesine çıkan tüm ara sokaklar), Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Ethem Efendi Caddesi kavşağından Bağdat Caddesine kadar kapalı. Cemil Topuzlu Caddesinden Bağdat Caddesine çıkan tüm ara sokaklar.

KADIKÖY İÇİN ALTERNATİF YOLLAR

Sürücülerin Kadıköy’de alternatif olarak,Fahrettin Kerim Gökay Caddesi (Minibüs Yolu) ve D-100 güzergâhına çıkan yolları kullanmaları isteniyor.


Yorumlar(0)