/ /

THY Grevinde Kına Gecesi

27 Haziran 2013

Editör

Türk Hava Yolları Genel Müdürlük binası yanında devam eden grev dün ilginç bir etkinliğe tanıklık etti. Kabin Memurları arkadaşlarının  kına gecesi grevin devam ettiği alanda gerçekleştirildi.

 

Geleneksel kına kıyafeti ‘bindallı’ giyerek grev alanına gelen arkadaşlarına grev alanındakiler ve yakınları eşlik etti. Grevin ilk gününden bu yana renkli etkinliklere ev sahipliği yapan grev alanında bu kez mumlar yakıldı, şarkılar, türküler söylendi. Kına gecesi yapılan Türk Hava Yolları’nda Kabin memuru , olağan dışı kına gecesi kutlamaları sonrası duygularını şu sözlerle paylaştı:

 

“Arkadaslar bugün bana hayatımın en güzel günlerinden birini yaşattınız.Hafızalarımızdan silinmeyecek bir geceydi.Kına gecemi gercekleştiren Hava-iş Sendikasına ve siz sevgili arkadaşlarıma tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum.Mutluluğumuzu, üzüntümüzü, kızgınlıklarımızı, kırgınlıklarımızı hep birlikte yaşıyoruz ve biz aynı yola baş koymuş bir aileyiz ve bu ailede her şey olabilir. Aranızda topladığınız parayı hepimiz adına Otistik çocuklar vakfına bağışlayacağım.Bu vesile ile onlara da bir faydamız olacak . Sizleri çok seviyorum…Hepiniz hakkınızı helal edin …”


Yorumlar(0)