/ /

Unutulan eşyaların adresi

31 Ağustos 2013

editor

Otobüste giderken kitap okuyorsunuz, bir baktınız ineceğiniz durağa gelmişsiniz bile. Apar topar kalkerken boş bulundunuz, kitabınız geride kaldı. Belki de vapurda telefonunuz cebinizden kaydı yere düştü ama siz fark ettiğinizde artık çok geçti. Olur ya metroda sıcak bastı ceketinizi çıkardınız alışkanlıktan yanınıza koydunuz ama sonra almayı unuttunuz.

 

Hepimizin başına mutlaka bir noktada buna benzer bir olay gelmiştir ve toplu taşım araçlarında sevdiğiniz bir şeyleri unutup gitmişizdir. Peki arkanızda kalan bu eşyalarınıza nasıl geri kavuşabilirsiniz?

 

 

İETT Genel Müdürlüğü kayıp eşyalarınızı daha rahat bulabilmeniz için online bir sistem geliştirmiş ve internette rahatlıkla bulabileceğiniz bu sistemde, eşyanızı nerede kaybettiğinize dair bir form doldurmanız yeterli oluyor.  İETT yetkilileri konuyla ilgili size dönüş yapıyorlar.

 

 

Ancak ‘Yok ben online sisteme pek güvenmiyorum, cevap verirler mi vermezler mi emin olamıyorum ya da geri dönüş için o kadar beklemek istemiyorum’ derseniz, işte İETT Genel Mdürlüğü Kayıp Eşya Bürosu’nun iletişim bilgileri:

 

Adres: Şahkuku Mah, Erkanı Harp Sokak, IETT Genel MÜdürlüğü No:2 Arapcami/İstanbul

Telefon: (0212) 297 56 31

 

 Editör: Çiğdem Ataman

 

 


Yorumlar(0)