/ /

Beyoğlu’nda güvenlik ve asayiş sağlanacak

26 Kasım 2015

Akın Öztürk

Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü, ilçede güvenlik hizmetlerinin etkinliğinin arttırılması ve asayişin sağlanması için Huzur Toplantısı düzenledi.

Toplantıya Beyoğlu İlçe Kaymakamı Osman Ekşi, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürü İsmail Kılıç, çok sayıda emniyet personeli, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda ilçenin güvenliğinin sağlanması için alınan önlemler konuşuldu,vatandaşlar güvenlik konusunda bilgilendirildi.

Beyoğlu’nda güvenliğe büyük önem verildiğini belirten Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Bizim için kıymetli olan yerli ve yabancı turistlerimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasıdır” dedi.

Güvenliği sağlamada vatandaşların büyük rolü olduğuna değinen Beyoğlu İlçe Kaymakamı Osman Ekşi, “Beyoğlu özel bir yer. Dünyanın neresinde yaprak sallansa Beyoğlu’nda sesi duyulur. Hem burada yaşayanlar hem de dışarıdan gelenler için polisimizin iş başında olduğunu söyledi.”

Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürü İsmail Kılıç da, “Vatandaşlarımızın sorunlarının bize yakından iletmesinin daha faydalı olacağını düşünüyorum. Bu toplantılarımızı elimizden geldiği kadar devam ettireceklerini belirtti.”


Yorumlar(0)