/ /

Brand Week İstanbul

11 Kasım 2013

Uğur SALAMCI

İlk kez bu yıl düzenlenecek Brand Week Istanbul, dev isimleri ağırlayacak.

11-15 Kasım tarihleri arasında bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Brand Week Istanbul, Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturmayı hedefleyen dev bir organizasyon. Son yıllarda bir ekonomi ve finans merkezi olarak hızla yükselen İstanbul’u, sahip olduğu büyük potansiyelle bir yaratıcılık üssü olarak konumlandırmak isteyen Brand Week, fikirleri ve markalarıyla değişim yaratmak isteyenlere ilham vermeyi amaçlıyor.

Brand Week Istanbul, MediaCat’in 20 yılı aşan içerik ve 10 yılı aşan organizasyon tecrübesinden doğdu. Bugüne kadar MediaCat Marketing Forum, Felis Ödülleri, Digital Age Summit, Digital Age Ödülleri gibi birçok büyük etkinlik gerçekleştiren MediaCat grubu, şimdi çok daha büyük bir adım atıyor.

Altı gün sürecek dev bir organizasyon olarak tasarlanan Brand Week Istanbul çerçevesinde konferanslardan seminerlere, workshop’lardan networking toplantılarına, reklam filmi gösterimlerinden yaratıcı sergilere, ödüllerden partilere kadar birçok etkinlik düzenlenecek.

Brand Week, İstanbul’u bir yaratıcılık ve ilham merkezi olarak konumlandırma hedefinin bir parçası olarak salonlara kapanıp kalmayacak, çeşitli açıkhava etkinlikleriyle şehre ve hayata da karışacak, reklam ve marka dünyasının yaratıcı havasını sokağa taşıyacak. Türkiye’nin en popüler marka ikonlarının ve ünlülerinin katılacağı şenlikli bir geçit olarak tasarlanan ‘MediaCat Icon Parade’, Brand Week kapsamında düzenlenecek büyük açıkhava etkinliklerinden biri.

Bugüne kadar bağımsız bir etkinlik olarak düzenlenen MediaCat Marketing Forum’u da bünyesinde barındıracak olan Brand Week’te bu yıl ‘Türkiye ve Global Ekonomi’, ‘Sürdürülebilir Gelecek’, ‘Moda ve Marka’, ‘Markalı İçerik’, ‘Spor Pazarlama’, ‘Nöromarketing’, ‘Digital Storytelling’ gibi birçok tema altında çeşitli seminerler düzenlenecek. Tüm bu seminerlerde dünyadan ve Türkiye’den birçok heyecan verici isim konuşmacı olarak yer alacak.

Marka yaratanların, öncü iş liderlerinin, fikir ve stratejileriyle marka iletişimine yön verenlerin, yaratıcı reklamcıların, medya ve teknoloji liderlerinin, vizyonerlerin, pazarlama iletişimi alanında gündem yaratan yazar ve konuşmacıların yer alacağı Brand Week Istanbul, Türkiye’den ve dünyadan katılımcılara bilgi, yaratıcılık ve ilhamla dolu bir hafta sunuyor.

arih: 11 Kasım 2013, Pazartesi – 15 Kasım 2013, Cuma
Saat: 09:00 – 09:00
Şehir: İstanbul / Beşiktaş / Ortaköy
Mekan: Çırağan Palace Kempinski
Ücret: 20 TL


Yorumlar(0)