/ /

Buluşuyorlar!

23 Kasım 2015

Akın Öztürk

Galatasaray’da en güçlü iki teknik adam adayından biri olan Mustafa Denizli, Başkan Dursun Özbek ile bir araya geliyor

Mustafa Denizli, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile görüşecek! Sarı kırmızılılarda Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılmasının ardından yeni teknik direktörün kim olacağı konusunda bekleyiş sürüyor. En kuvvetli adaylar Mustafa Denizli ile Lucien Favre.

Galatasaray yönetimi bir yandan İsviçreli teknik adam ile görüşmenin hazırlığını yaparken, diğer yandan da Denizli ile bir araya geliniyor. Denizli, bugünkü görüşmeyi TRT 1’de yorumculuk yaptığı Stadyum programında açıkladı.

Denizli, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile görüşme yapacağını duyurdu. Mustafa Denizli, Özbek’in kendisini aradığını belirterek, “Bir görüşme gerçekleştireceğiz” ifadesini kullandı.

Dün kendisine bir teklif gelmediği yönünde açıklaması olduğunu hatırlatan tecrübeli teknik adam, “Daha önce sorulduğunda bir teklifin olmadığını söylemiştim, bugün sorulduğunda ise olanı aktardım. Hayırlısı neyse o olsun. Tabii ne olur ne biter bilmem mümkün değil” şeklinde konuştu.

Galatasaray Başkanı Özbek, detayları görüşmek üzere bugün gönlündeki teknik direktör adayı Mustafa Denizli ile bir araya gelecek

Başından beri takımı Mustafa Denizli’ye emanet etmek isteyen başkan Dursun Özbek, aralarında Fatih İşbecer’in de bulunduğu çok sayıda yöneticinin Lucien Favre’nin çözüm olabileceği yolunda görüş belirtmesi üzerine gün içinde İsviçreli teknik adamı gündeme aldı.

Camia Özbek-Favre buluşmasının ne zaman gerçekleşeceğinin hesaplarını yaparken akşam saatlerinde ibre yeniden Mustafa Denizli’ye döndü. Özbek ile Denizli, bugün bir araya gelmek üzere sözleşti.

Bugün masaya oturarak şartları konuşacak ikilinin buluşmasından mutabakat çıkması halinde sarı-kırmızılı yönetim konuyla ilgili resmi açıklamayı yapacak. Bugün yeni gelişmelere son derece açık olan Galatasaray’da dün akşam itibarı ile teknik direktör konusu tamamen Denizli’ye endekslenmiş durumda.

Şampiyonlar Ligi’ndeki Atletico Madrid karşılaşmasına Claudio Taffarel yerine yeni hocayla çıkılmasını isteyen ve belirsizlik ortamından bir an önce kurtulmayı hedefleyen Galatasaray yönetiminin, bugün bu soruna nokta koyabileceği belirtiliyor.

Bu arada sarı-kırmızılılar, daha önce de Roberto Mancini’yi Şampiyonlar Ligi’ndeki Juventus maçı öncesi göreve getirmişti.


Yorumlar(0)