/ /

Esenler’de her şey yolunda

14 Ocak 2014

editor

İstanbul ve Türkiye’ye yeni bir çehre kazandıracak olan kentsel dönüşüm projesinde uygulamaların devam ettiği Esenler’e bağlı Havaalanı Mahallesi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Esenler Kültür Merkezi’nde mahalle sakinleriyle bir araya gelen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu projenin detayları ve mahallenin şu andaki durumu hakkında bilgi verdi. Mahallelinin sorularını da yanıtsız bırakmayan Göksü “Her şey yolunda. Neyin sözünü verdiysek onun arkasındayız” diyerek ilçe halkının rahatlamasını istedi.

kentsel-donusum-konut

Kentsel dönüşümün Türkiye çapında bir proje olduğunu ifade eden Başkan Göksu, gerekli tüm mecralar aracılığıyla her an takip ve kontrollerinin yapıldığını belirtti. Projeyle ilgili yüklenici firma ESKON A.Ş’nin internet sitesinde bir link hazırlandığını ve isteyen herkesin bu adres aracılığıyla sorularına yanıt bulacağını söyleyen Göksu, “Hedefimiz 18 ayda teslim etmek. Geç bitmesini biz de istemiyoruz. Sizden çok biz rahatsız oluyoruz. Bir söz verdik, arkasındayız.” diyerek teslimat müjdesini verdi.


Yorumlar(0)