/ /

Hollywood yıldızları İstanbul’da!…

12 Temmuz 2015

Akın Öztürk

Yönetmenliğini Joseph Ruben’in üstlendiği, başrollerini Hera Hilmar, Michiel Huisman ve Josh Hartnett’in paylaştığı “The Mountains and The Stones”un Kapadokya çekimleri tamamlandı. Film ekibi, önceki gün İstanbul’a geldi.

HOLLYWOOD’un önemli isimlerini kadrosunda buluşturan “The Mountains and The Stones” filminin Türkiye çekimleri devam ediyor. Kapadokya çekimlerini tamamlayan ekip, çalışmaların devamı için önceki gün İstanbul’a geldi.

THY’nin tarifeli seferi ile Atatürk Havalimanı’na ulaşan ekip arasında filmin başrol oyuncuları Hera Hilmar ve Michiel Huisman da vardı. “Game Of Thrones” dizisiyle adını dünyaya duyuran Huisman, uçaktan elinde gitar kutusuyla indi.

michiel huisman (10)

 

“Anna Karenina” ve “Da Vinci’s Demons” filmleriyle şöhreti yakalayan Hilmar’a ise bu yolculukta babasının eşlik ettiği görüldü. Çıkış işlemlerinin ardından valizlerini araçlarına yerleştiren oyuncular, konaklamak için Taksim Pera Palas’a geçti.

hera hilmar (8)

 

Çekimlerine İstanbul’un tarihi yerlerinde devam edilecek olan “The Mountains and The Stones”, Birinci Dünya Savaşı yıllarında, idealist bir Amerikalı hemşire ile bir Türk subayı arasında yaşanan aşkı konu alıyor.

Michiel Huisman, filmde “The Mountains and The Stones”ta başrolde.

michiel kapadokya_9666hera 413


Yorumlar(0)