/ /

İron Maiden Konseri Olacak Mı?

22 Temmuz 2013

Editör

Bilet fiyatlarıysa kimi hayranları üzüyor. Eğer grubu en önden izlemek isterseniz, 320TL ödemeniz gerekiyor. En ucuz bilet ise, 110TL fiyat etiketiyle Kategori 6 Tribün kısmı, tabii ki bu fiyatlar bilet bulabilirseniz geçerli.

 

Gecenin bir diğer yıldız ismiyse Thrash metal tarihinin en önemli dört grubundan birisi olan Anthrax. Beşiktaş İnönü Stadyumu’ndaki son konser gününün açılışınıysa Voodoo Six yapacak.

 

HERŞEYE İNAT

Zaten Iron Maiden denince akan sular durur. En azından rock ve heavy metal dinleyen herkes için bu geçerlidir. Bir Iron Maiden şarkısı çaldığında kişisel dünyanızda veya ülkenizde ne olursa olsun bir süreliğine müzik hayatınızın merkezine oturur. Tuhaftır, Maiden tam da böyle kritik bir zamanda ülkemize geliyor. Uzun süredir iptal edilen büyük konserlere inat İngiliz metal efsanesi, müziğin anlamını yeniden bize hatırlatmak için Türk hayranlarının karşısına çıkmak üzere. Altın yıllarının zirvesi olarak kabul edilen 1988’de yayımladıkları ‘Seventh Son of a Seventh Son’ albümünün turnesinin 2013 sürümü şeklinde olacak konser. Ve yine ilginç bir zamanlamayla İnönü Stadyumu’na son kazmayı indirecekler.

 

Kazma inecek inmesine de, konser nasıl olacak onu merak ediyorum. Çevrede bir sürü inşaat molozu ve diğer başka şeyler varken herhangi bir olay olmadan konser tamamlanabilecek mi? Veya yıkılan Yeni Açık Tribünü’nden giriş yapabilecek bedavacı konser seyircilerini nasıl engelleyecekler?

 

Eğer engellemeyeceklerse o kadar bilet alan insan bu duruma nasıl tepki verecek?

 

Hep birlikte göreceğiz…

 

inönü-1

 

 

 

 

 

inönü-2

 

 

 

 

inönü-3

 

 


Yorumlar(0)