/ /

İstanbul Life in Color ile renklenecek

13 Temmuz 2015

Akın Öztürk

Dünyanın en renkli partisi Life in Color, 1 Ağustos’ta bir kez daha İstanbul’u rengarenk boyamaya hazırlanıyor. One Colony’nin ev sahipliğinde 1 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Park’ta yapılacak olan “Life in Color: the Big Bang Tour”da bu yıl 8 ton sıvı boya kullanılacak.

30368502

 

Dünyanın en eğlenceli festivallerinden biri kabul edilen Life in Color, ikinci kez Türkiye’de. Etkinlik, One Colony’in organizasyonuyla 1 Ağustos Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek

Elektronik müziğin dünyaca ünlü isimleri W&W, DJ BL3ND, DubVision, Firebeatz, Headhunterz ve Ummet Ozcan’ın performans sergileyeceği festivalde seyircilerin üzerine rengarenk boyalar püskürtülecek.

Life-in-Color

 

Bu yılki “The Big Bang Tour” temalı partide 8 ton sıvı boya kullanılacak. Etkinlikte kullanılacak olan boyalar, su bazlı olup, sağlık açısından da herhangi bir tehlike arz etmiyor.

30368637

Elektronik müziğin devleri

Partide elektronik müziğin dünyaca ünlü isimleri; W&W, DJ BL3ND, DubVision, Firebeatz, Headhunterz ve Ummet Ozcan sahne şovlarıyla yaklaşık 17 bin müziksevere unutulmaz bir gün yaşatacak.

30368498

 

DUBVISION

“All By Myself”, “You & I “, ‘Rockin’ ve ‘Into The Light ” gibi şarkılarıyla çıkışlarını yapan ve “Hollow” isimli şarkılarıyla elektronik müzik sahnelerinin aranan duolarından olan DubVision, Life in Color’da muhteşem performansıyla sizlerle!

30368495

 

FIREBEATZ

2008 yılında elektronik müzik sahnesinde boy göstermeye başlayan Hollandalı ikili “Bazooka”, “No Heroes”, “Rage”, “Switch” gibi şarkılarıyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

30368492


Yorumlar(0)