/ /

Öğretmenlerimiz güllerle karşılandı

25 Kasım 2015

Akın Öztürk

En saygın mesleklerden birini icra eden öğretmenlerimiz, kendilerine hediye edilen özel günde, tüm Sosyal Tesisler’de güllerle karşılandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri, en saygın mesleklerden birini icra eden öğretmenlerimizi, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu Öğretmenler Günü’nde de unutmadı. Öğretmenler Günü dolayısıyla 21-29 Kasım tarihleri arasında tüm Sosyal Tesisler’de yüzde 20 indirimle ağırlanan öğretmenlerimiz ayrıca 24 Kasım’a özel olarak güllerle karşılandı. Kendileri için yapılan hazırlık karşısında oldukça duygulu anlar yaşayan öğretmenlerimiz, bu ince davranıştan ötürü tüm Sosyal Tesisler çalışanlarına teşekkür etti.

3_5

“İki mutluluğu bir arada yaşıyorum” 

Öğretmenler Günü’nde ailesi ile birlikte Haliç Sosyal Tesisleri’ne gelen çiçeği burnunda öğretmen Özge Ceren Ser, bugünün kendisi için ayrı bir önemi daha olduğunu söyledi. “Bugün benim için çok özel bir gün. Çünkü Öğretmen Yemini ederek asaleten atanmam da bu özel günde oldu” diyerek duygularını ifade eden Ser, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri’nin güllü karşılamasının da çok hoşuna gittiğini belirtti.

5_7

 

“Sosyal Tesisler, değişmez adresimiz oldu”

Çok uzun yıllardır her Öğretmenler Günü’nde eski mesai arkadaşları ile Sosyal Tesisler’de bir araya geldiklerini anlatan emekli öğretmen Cihangül Bilir ise Sosyal Tesisler’in hem yemeklerinden hem de hizmet kalitesinden son derece memnun olduklarını dile getirdi. Emekli Öğretmen, “Her Öğretmenler Günü’nde değişmez adresimiz Haliç Sosyal Tesisleri’dir. Küçükyalı’dan, Bahçeşehir’den hatta Çengelköy’den gelerek burada toplanır, özlem gideririz” dedi.

2_8

 

Tüm İBB Sosyal Tesisleri restoran bölümlerinde öğretmenlerimize uygulanan yüzde 20 indirim, 29 Kasım tarihine kadar devam edecek.


Yorumlar(0)