/ /

Sibel Can Güzel Köylü dizisinde… 28. bölüm fragmanı

30 Aralık 2014

Yeliz Gediman

Star TV’nin beğenilen dizilerinden Güzel Köylü 28. Bölüm fragmanı yayınlandı. Sibel Can Güzel Köylü dizisinin “Yılbaşı Özel Bölümü”ne konuk oluyor. Güzel Köylü 28. yeni bölüm fragmanı ve tüm ayrıntılar…

GÜZEL KÖYLÜ 28.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Sibel Can Güzel Köylü dizisinin “Yılbaşı Özel Bölümü”ne konuk oldu. Başrollerini Gizem Karaca, Berk Cankat ve Mehmet Ali Nuroğlu’nun paylaştığı, Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Güzel Köylü’nün yılbaşı özel çekimleri geçtiğimiz günlerde Sibel Can’ın katılımıyla tamamlandı.

Muğla’nın Bozhöyük köyünde çekilen dizinin yılbaşı gecesi ekrana gelecek bu eğlenceli bölümü için köy meydanına 100 kişilik çadır ve sahne kuruldu. 17 kişilik saz heyetiyle sahne alan Sibel Can oyunculara ve köy halkına eğlenceli anlar yaşattı.

“Setleri Özledim”

İki gün boyuncu Muğla’da kalan Sibel Can setlere duyduğu özlemi dile getirdi ve sık sık fotoğraf çekip, sosyal medyada paylaştı. Eski, yeni sevilen birçok parçasını seslendiren Sibel Can yılbaşı akşamı Star’da, izleyenlere unutulmaz bir eğlence yaşatacak.

GÜZEL KÖYLÜ 27.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sultan Ana Gül ve Kaan’ı tekrar yakınlaştırabilecek mi?

Cemal, Hüsnü ve Yusuf’un oyununu bozabilecek mi?

Sultanana bir taşla iki kuş vurmayı planlamıştır. Öncelikle Hüsnü ve Yusuf arasındaki yıllardır süregelen husumeti bitirip onları barıştıracaktır. Sonrasında da Gül ve Kaan’ı tekrar biraraya getirecektir. Cemal’i Gül’den uzaklaştırmak için Hüsnü ve Yusuf’u kullanır. Sultanana, Hüsnü ve Yusuf’u Cemal ve Kamuran’ın evlendirilmesi konusunda ısrar eder. Üstelik bu evlilik gerçekleşirse Hüsnü’ye Yusuf’un tarlalarının yarısını Yusuf’a da Hüsnü’nün hayvanlarının yarısını verecektir. Ancak bu konuyu kimseye söylememelerini ister. Hüsnü ve Yusuf ise sevinçlerinden bu sırrı saklayamazlar.
Bu sırrı öğrenen Gül ve Cemal de hemen harekete geçer. Cemal’in Hüsnü ve Yusuf’un oyununu bozacak müthiş bir planı vardır.


Yorumlar(0)