/ /

Sultanbeyli’de prestij cadde

24 Ocak 2014

editor

Sultanbeyli Belediyesi daha önce Şanlıurfa, Hayat ve Miraç caddelerinde başlattığı prestij sokak çalışmalarını hızla sürdürüyor. Yapılan çalışmalarla çehresi değişen Sultanbeyli, bu yeni haliyle ilçe halkı tarafından oldukça beğeniliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kabul edilen projede önce prestij cadde yapılan yerlerin altyapı eksikleri giderildi. Yer üstünde olan tüm hatlar yer altına alınarak, gerekli tüm altyapı çalışmaları tamamlandı. Bu çalışmanın ardından prestij cadde imalatına başlandı.

prestijjortam

Faaliyetlerle ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, ilçenin yapılan bu çalışmalarla görünümün değiştiğini belirtti. Keskin, “İlçe sakinlerinden hep Şanlıurfa Caddesi için şikayetler alıyorduk. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız prestij cadde çalışmamızı İstanbul Büyükşehir Belediyemiz kabul etti ve uygulamaya koydu. Burada yapılan çalışma için İBB Başkanımız Sayın Kadir Topbaş’a ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi. Prestij cadde çalışmalarında bitirilen yerlerin halk tarafından oldukça beğenildiğine dikkat çeken Başkan Keskin, “hemsehrilerimizden biraz daha sabırlı olmalarını diliyoruz. Büyük bütçeli yatırımlar seçim üzeri diye durdurulmaz. Prestij caddeler bittiğinde güzel olduğuna hep birlikte şahit olacağız” şeklinde konuşarak Sultanbeyli’nin artık daha güzel olacağının da müjdesini verdi.

 


Yorumlar(0)