/ /

The Walking Dead 5. sezonda neler olacak?

23 Ocak 2015

Yeliz Gediman

Tagler

Efsane olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ünlü dizi The Walking Dead, 5. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. The Walking Dead’in 5. sezonu öncesi, dizi hakkında bazı dedikodular ve bir görsel yayınlandı.

Diziyi izleyenler bilir; yayınlanmış olan son sezonun son bölümlerine doğru Abraham ile Rick tartışmış ve yolları ayırmışlardı. Sonra Abraham çaktırmadan özür dilemiş ve bir haritaya “Yeni dünyanın Rick Grimes’a ihtiyacı olacak” yazmıştı. Sanıyoruz ki adam boşuna yazmamış…

5. SEZONDA NELER OLACAK?

AMC’nin verdiği özete göre Rick ve ekibini, alıştıklarından da daha zor günler bekliyor; Ölüler, açlık, ve giderek azalmakta olan insan nüfusu can sıkan şeyler arasında olacak. Tabi söylemeye gerek yok ama virüsü yok etme umutlarının kalmaması da onlara bir dezavantaj olacak. Bir hedefi olmadan ilerlemeye çalışacak olan grupta, bazı karakterlerde çeşitli değişimler olacağı da yine söylenenler arasında. Bence bu değişimlerde en büyük pay Daryl’ın olacak. Ayrıca grup insanlığını kaybetme noktasına da gelecekmiş ki, zaten diziyi bu kadar özel yapan şey de bu.

THE WALKİNG DEAD 5. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR? 

Hem dizisini hem de oyunlarını merakla beklediğimiz The Walking Dead 8 Şubat’da sevenleriyle buluşacak.


Yorumlar(0)