/ /

Bilge çocuklar kitap ve kültür fuarı’nı gezdi

14 Temmuz 2015

Akın Öztürk

ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ BİLGİ EVİ ÜYELERİ, BEYAZIT MEYDANI’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN TÜRKİYE KİTAP VE KÜLTÜR FUARI’NI ZİYARET ETTİ.
???????? ????????

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evi üyeleri, Beyazıt Meydanı’nda gerçekleştirilen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nı ziyaret etti.
Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri, düzenlediği kitap fuarı gezisiyle üyelerini kitaplarla bir araya getirdi. Çocuklara kitap sevgisini aşılamayı amaçlayan Bilgi Evleri, Ramazan ayı etkinliklerinin vazgeçilmezlerinden biri olan 34’üncü Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nı ziyaret etti.
Beyazıt Meydanı’nda Ramazan boyunca açık olan edebiyat, tarih, kültür, medeniyet, felsefe ve din alanında yaklaşık 100 bin ayrı başlıkta kitapların yer aldığı 34’üncü Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nda çocuklar, bütün stantları tek tek gezdi.
En güncel yayınlar hakkında bilgi sahibi olan çocuklar, kendi zevklerine uygun kitapları inceleme fırsatını da yakaladı. Kitap fuarı gezisinden oldukça keyif alan bilgi evi üyeleri, beğendikleri yazarların kitaplarını satın almayı ihmal etmedi. Günün ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile üyeler, fuar alanından ayrıldı.


Yorumlar(0)