/ /

CNR Emlak Fuarı başladı

5 Kasım 2015

Akın Öztürk

Emlak sektörünün önde gelen firmalarının çeşitli projelerinin yer aldığı “CNR Emlak 2015 Fuarı” 4 Kasım’da başladı.

Emlak sektörünün önde gelen firmalarının yer aldığı CNR Emlak Fuarı’nda, her bütçeye uygun 800 konut ve iş yeri projesi sergileniyor.

BEŞ GÜN SÜRECEK

CNR Expo’da açılan ve 5 gün sürecek fuarda, Türkiye ve yakın coğrafyanın konut, iş yeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmaları bir araya geldi. Tüketiciler ve yatırımcıların yoğun ilgi göstermesi beklenen fuarda 800 farklı proje sergileniyor. Her bütçeye uygun konut ve iş yeri projesinin sergilendiği fuarda tüketiciler ve yatırımcılar, gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının, projelerine özel sundukları avantajlardan da yararlanabiliyor.

200’ÜN ÜZERİNDE FİRMA

Fuara, aralarında Kiptaş, Ofton, Babacan Grup, Vadi Şehir, Fuzul Yapı gibi firmaların da yer aldığı, 200’ün üzerinde firma katılıyor.

YAŞAYAN İSTANBUL MAKETİ BÜYÜLÜYOR

Bu yıl CNR Emlak Fuarı’nın ziyaretçilerine sürprizi İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) İstanbul’un tanıtımı amacıyla yaptırdığı ‘Yaşayan İstanbul Maketi’ oldu. Şehir maketinde gecesiyle, gündüzüyle, boğazda yüzen gemisiyle, yaşayan İstanbul’un bir günü 5’er dakikalık şovlarla ziyaretçilere izletiliyor. İstanbul’un maketi yerli ve yabancı fuar ziyaretçilerini heyecanlandırırken aynı zamanda şehrin marka değerine de katkı sağlıyor.

BEŞ BİN YABANCI YATIRIMCI BEKLENİYOR

CNR Emlak 2015 Fuarı’na, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük yatırımcı ve alıcı gruplar damga vurdu. Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Azerbaycan İran, Irak, Rusya, Yunanistan ve Umman gibi pek çok Orta Doğu, Körfez, Balkan ülkelerinden gelen yatırımcı ve alıcılar sektörün önde gelen projeleri ile buluşturuldu. Afganistan’dan CNR Emlak 2015 Fuarı’na 80 kişilik alım heyeti geldi. 8 Kasım’a kadar devam edecek fuarın 5 bin yabancı yatırımcı tarafından ziyaret etmesi bekleniliyor.


Yorumlar(0)