/ /

League of Legends Türkiye’de

31 Ocak 2014

editor

İnternet ve teknolojinin hayatımızı kolaylaştırmak adına nasıl büyük bir rolü olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu ikili sadece bununla kalmayıp, kolaylaştırdığı hayatlarımıza sunduğu eğlenceli ve keyif veren ürünleriyle de stresi azaltıyor. Bu ihtiyaçtan hareketle kullanıcılara sunulan oyunlar arasında şüphesiz en heyecan verici olanlarından biri de League of Legends. Efsaneler Ligi, oyuna giriş yapan kullanıcı sayısı göz önüne alındığında “dünyanın en çok oynanan oyunu” unvanına sahiptir.

 

leagueortam“Kabiliyetler” ve “ürünler” sistemi bulunan oyunda, edindiğiniz yetenekler sahip olduklarınıza güç veriyor. Bu durum, kullanıcı tarafından öyle hoş karşılanabiliyor ki bırakılsa 18 saat aralıksız oynayabileceğini söyleyen fanatiklerle karşılaşmak mümkün.

League of Legends’ta şimdi kış finali heyecanı var. Türkiye’nin ilk kez ağırlayacağı oyun, 1-2 Şubat tarihlerinde kış finalini yapıyor. Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek final, D-Smart 78. Kanal Smart Spor 2 ve Smart Spor 2 HD’den yayınlanacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü’nden resmi sporcu lisansı alan oyuncuların yarışacağı turnuva ile diğer ülke sporcuları gibi Türkiye eSpor oyuncuları da, dünya arenasına çıkabilme şansına sahip oluyor.


Yorumlar(0)