/ /

Merter’de Üst Geçidi Su Bastı!

24 Ekim 2015

Akın Öztürk

Aşırı yağışlar nedeniyle İstanbul’un Güngören ilçesine bağlı Merter’de bulunan üst geçidi su bastı. Olay sosyal medyada kısa süre içinde yayıldı.

Olumsuz hava koşulları, İstanbul’dan manzaralarla kendini hissettiriyor. Bu sefer Merter’deki üst geçiti su bastı. Merter’deki üst geçit, sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.

merter-de-ust-geciti-su-basti-7808719_2583_m

VATANDAŞLAR KORKULUKLARA TUTUNARAK GEÇTİ

Merter’de bulunan üst geçidi su bastı. İstanbullu vatandaşlar alt geçitlerin su basmasına alışık olsa da üst geçidin su bastığını görenler şoka uğradı. Üst geçitten geçmek isteyen vatandaşlar kenarda bulunan korkuluklara tutunarak geçebildi. Durumun sosyal medyada kısa sürüde yayılmasının ardından ise devreye giren beyaz masa sosyal medya üzerinden isyan eden vatandaşlara durumun yetkililere iletildiğini içeren bir mesaj gönderdi.


Yorumlar(1)

  • Anonim

    Su basmasının nedeni aşırı yağışlar değil. Resimlerde de gözüktüğü gibi daha önce olmayan yeni yapılan beyaz renkli oluklar. Su bunların üzerinden aşamadığı için birikiyor. Bende zor geçtim. Planlama olmadan yapılan işin varcağı yer bu kadar olur.