/ /

Sultanbeyli’nin çiçekleri sertifikalarını aldı

13 Ocak 2014

editor

Sultanbeyli Belediyesi’nin 2013 yılı Mayıs ayında faaliyete açtığı İstanbulensis Gençlik Merkezi kursiyerleri sertifikalarına kavuştu.

sultanbeyli

Adını Sultanbeyli ile özdeşleşen çiçek İstanbulensis‘ten alan merkezde aile içi iletişim, kişisel gelişim, sağlık, drama ve sportif faaliyetlerden oldukça geniş bir kütüphane ve engelli gençler için de Dijital Görme Engelli Kütüphanesi’nde gençler yapmak istedikleri tüm çalışmalar için gerekli bilgi ve materyal alt yapısına sahip olma şansı yakaladı. Uzman kişilerin destekleriyle açıldığı günden bu yana eğitim gören 400 genç, başarı sertifikalarını merkezin mimarı Sultanbeyli Belediyesi Başkanı Hüseyin Keskin’den aldı.

“Gençlik merkezlerimizde yürütülen faaliyetleri artırmak için çalışmalarımız devam ediyor. Görev süremiz boyunca bu hizmetleri vatandaşlarımızın kullanımına sunduk. Gençlik merkezlerimize ilginin fazla olması bizi memnun ediyor. Ayrıca ilçemizin yeni gençlik merkezleri kazanması için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.” şeklinde konuşan Başkan Hüseyin Keskin, ilçenin ve gençlerin bu merkezler sayesinde daha da değer kazandığını ifade ederek kursiyerlere sertifikalarını takdim edip, merkez çalışanları ve yöneticilere de teşekkürlerini iletti.


Yorumlar(0)