/ /

Esenler şoförlerine belediye güvencesi

14 Ocak 2014

editor

Esenler Otomobil ve Şoförler Esnaf Odası’nın kongresinde şoförlerin sorunları masaya yatırıldı, oda başkanı seçimi yenilendi.

Kongreye Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal katıldı. Başkan Göksu, kongre için iyi dileklerde bulunduktan sonra şoförler ve sorunları için ellerinden geleni her zaman yapmaya hazır olduklarını ifade etti. “İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)’nin sorumluluk alanında olmasına rağmen biz de sorunları çözmek için elimizden geleni yapıyoruz. Biz göreve geldiğimizde bir tane taksi durağı yoktu. Şu anda 4 tane taksi durağı var. Yeni açılacak taksi duraklarıyla bu sayının çok daha üstüne çıkacağız.” şeklinde konuşan Belediye Başkanı Göksü ilgili kurumlarla arada bir köprü görevi görebileceklerini vurguladı.

IMG_6565

Esenler Belediyesi Kaymakamı Yüksel İnan’ın şoförlere her zaman destek olduklarını ifade ettiği kısa konuşmasının ardından Hasan Ayar yeniden Esenler Otomobil ve Şoförler Esnaf Odası Başkanlığı’na seçildi. Tebrikleri kabul eden Ayar, program sonunda katılım ve desteğinden ötürü Mehmet Tevfik Göksu’ya bir plaket takdim etti.


Yorumlar(0)