/ /

Kaldırımlar işgal altında!

24 Kasım 2015

Akın Öztürk

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Beşiktaş Belediyesi’nin CHP’li üyesi Cevdet Bayram, Bebek’teki kaldırımların çeşitli işletmeler tarafından işgal edildiğini belirterek, İBB’yi olup bitenler karşısında seyirci kalmakla suçladı.

İBB ve Beşiktaş Belediyeleri’nin CHP’li Meclis Üyesi Cevdet Bayram, Beşiktaş’ın Bebeksemtinde yer alan kaldırımların işgal altında olduğunu söyledi. Mecliste yaptığı konuşmayla İBB’yi eleştiren Bayram, çeşitli işletmelerin yaya kaldırımlarını işgal ettiğini ve insanların doğru dürüst yürüyemediğini belirterek, “Beşiktaş ilçemizin Bebek Semti’nde ki kaldırım işgalleri artık sabır edilemez ve tahammül edilemez boyutlara ulaştı. Vatandaşlarımızın yoğun şikayetleri artarak devam ediyor” diye konuştu.“İBB ÜZERİNE DÜŞENİ YAPSIN”

İBB’nin üzerine düşeni yapmadığını ve birçok yanlışlığa imza attığını belirten Bayram, Bebek’teki kaldırımların işgaline ilişkin çeşitli fotoğrafları da konuştuğu kürsüden herkese gösterdi. Bayram, “Ekteki resimlerde de görüldüğü gibi yayaların kaldırımlarda yürümekte zorlandığını üzülerek görülmektedir. Kış şartlarının yaşanacağı bu günlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesinin sorumluluğunda olan kaldırım işgallerine müdahale etmesini talep ediyoruz. Bir an evvel üzerinize düşeni yapın” dedi.

Yorumlar(0)